Jeszcze jeden listopad do okna zapukał Drukuj

Jeszcze  jeden  listopad  do  okna  zapukał „Jeszcze  jeden  listopad  do  okna  zapukał

Żółtych liści  szelestem.  I  znów  nas  odszukał.

Nas, zapatrzonych  w  przeszłość,  w  dni  klęski  i  chwały,

które  nam  po  przodkach  w  spuściźnie  zostały.”

Z  okazji  zbliżającego  się  Narodowego  Święta  Niepodległości    uczniowie  klasy  5b i  uczennice  chóru  Muzyczne Iskierki  pod  kierunkiem  pani  M. Uździckiej  i  A. Kralki  przygotowali uroczystą  akademię. W  piątek, 7 listopada, w  podniosły  nastrój wprowadziła  nas  Pani  Dyrektor  Anna  Wiśniewska,  odczytując list Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej - Bronisława Komorowskiego.
Z przyjemnością  wysłuchaliśmy  przygotowanych  przez   koleżanki  i  kolegów  tekstów i  piosenek, a także obejrzeliśmy prezentacje multimedialne i piękną etiudę  taneczną. To  była  ciekawa  lekcja  historii  i  patriotyzmu.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska