Biegnij z białą – czerwoną Drukuj

Biegnij z białą – czerwonąW dniu 12.11.2014 odbył się VIII Bieg Niepodległości, w którym wystartowało około 600 osób. Bieg odbywał się pod hasłem „Biegnij z białą – czerwoną”. Jego organizatorem był Parafialno – Uczniowski  Klub Sportowy „Viktoria” oraz Szkoła Mistrzostwa Sportowego przy Zespole Szkół Technicznych w Płocku. Uczestnicy biegu wyruszyli sprzed pomnika Marszałka Józefa Piłsudskiego i biegli z flagami narodowymi. Największą grupę uczestników stanowiła młodzież płockich szkół. W  roczniku 2002 wystartowali uczniowie naszej szkoły. W kategorii chłopców największy sukces odnieśli:  II miejsce Adrian Borysowicz klasy 6a oraz III – Jakub Kaczor z klasy 6a, za co zostali nagrodzeni pucharem, medalem i dyplomem.   V miejsce zdobył Wiktor Kowalski dostając za swoje osiągnięcie dyplom. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska