Nagroda dla zespołu Pląs Drukuj

Nagroda dla zespołu PląsDnia 13 listopada w obecności władz kultury w auli Państwowej Szkoły Muzycznej odbyła się uroczystość wręczenia nagrody Prezydenta Miasta Płocka dla dzieci i młodzieży oraz opiekunów za osiągnięcia artystyczne w roku 2014. Nasz zespół taneczny Pląs otrzymał nagrodę II stopnia w kategorii taniec nowoczesny. Podczas koncertu laureatów wykonał układ taneczny Roztańczony sad. Dodatkowo nagrodę indywidualną dostała nasza tancerka Maja Ferszt w związku z nominacją na międzynarodowy turniej tańca, który odbędzie się w grudniu tego roku w Mikołajkach. Po wręczeniu nagród i części artystycznej wszyscy nagrodzeni, ich instruktorzy i rodzice zostali zaproszeni na bankiet. Wszystkim dopisywał apetyt i wyśmienity humor. Odczuwamy wielką satysfakcję z tak wielkiego wyróżnienia.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska