I Sztafeta Olimpijska na ergometrach wioślarskich Drukuj

I Sztafeta Olimpijska na ergometrach wioślarskich W dniu 14 listopada 2014 r. reprezentacja naszej szkoły w składzie:  Natalia Gutkowska, Wiktoria Kuźnicka, Klaudia Wiśniewska, Marta Gutkowska, Julia Oździńska, Kacper Patora, Kacper Tomczyk, Oskar Cieszkowski, Krzysztof Czubak, Julian Rudziński wzięła udział w I Sztafecie Olimpijskiej na ergometrach wioślarskich. Imprezę zorganizowana została przez Szkołę Mistrzostwa Sportowego, Płocki Klub Olimpijczyka oraz Urząd Miasta Płocka. Nasi uczniowie dzielnie walczyli z uczniami 7 innych szkół na dystansach 200 m, 400 m, 600 m i 800 m.
W sztafecie brali udział uczniowie z klasy sportowej gimnazjum  - wioślarze (byli uczniowie naszej szkoły) i piłkarze ręczni. Odbyła się sztafeta oldboy wioślarzy i sportowców niepełnosprawnych poruszających się na wózkach.
Na zakończenie odbył się start vipów.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska