Światowy Dzień Pluszowego Misia Drukuj

Światowy Dzień Pluszowego MisiaDnia 25.11 z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia na specjalne zaproszenie Samorządu Uczniowskiego i wychowawców świetlicy naszą szkołę opanowały pluszowe niedźwiadki i inne maskotki. Przypomnieliśmy w ten sposób, że każdemu jest w życiu łatwiej i przyjemniej, gdy ma towarzysza swojej życiowej wędrówki. Dla dzieci często takim przyjacielem jest właśnie pluszowy miś.
W świetlicy szkolnej święto to uczczono przez specjalne zajęcia, podczas których dzieci wykonywały misie techniką origami. A przede wszystkim zaprosiliśmy uczniów klas I - III do konkursu na najpiękniejsze opowiadanie o swoim przyjacielu pluszaku.
Do konkursu zgłosiło się 47 osób. Po wysłuchaniu pięknych opowiadań i bardzo burzliwych obradach jury wyłoniło zwycięzców:

I miejsce - Oskar Ceglewski kl. IIIb
II miejsce - Amelia  Piotrowska kl. Ic
III miejsce - Judyta Welenc kl. IIa
na wyróżnienie według jurorów zasłużyły: Julia Chiba kl. Ia, Wiktoria Lankiewicz kl. IIIa i Wiktoria Podolska kl IIIa.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za przygotowanie i udział. Zapraszamy Wasze Misiaki - Pluszaki do szkoły w następnym roku.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska