Andrzejki w Siedemnastce Drukuj

Andrzejki w SiedemnastceDnia 27 listopada z okazji zbliżających się andrzejek odbyła się projekcja filmu pt. "Czarnoksiężnik z Oz - Powrót Dorotki" dla uczniów klas I-III. "Starszaki" obejrzały "Kroniki Spiderwick'a", a po południu bawiły się na szkolnej dyskotece. Po projekcji młodsze klasy wzięły udział w zabawie tanecznej, bawiąc się w rytmie ulubionych piosenek. Wielką atrakcją dyskoteki były rozmaite wróżby przygotowane przez studentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej. Nie brakowało chętnych chcących poznać swoją przyszłość. Wszystkim uczestnikom zabawy dopisywał dobry humor.

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska