Rajd Ciżemka Drukuj

Rajd CiżemkaW dniu  25 października 2014r. SKKT „Kościuszkowcy” wzięli udział w rajdzie „Ciżemka”. Na starcie dostaliśmy plan marszu, w czasie którego trzeba było wykonać wiele zadań. Musieliśmy  sprawdzić, jaki nowy pomnik postawiono przed Muzeum Mazowieckim, jaką wystawę otworzono w Płockiej Galerii Sztuki,  jak wygląda kot na budynku, który jest siedzibą „Dzieci Płocka” oraz jakie są 2 pierwsze pozycje w karcie menu w restauracji, która usytuowana jest w Wieży Ciśnień.  Na końcu musieliśmy zrobić sobie zdjęcie na molo z widokiem na Wzgórze Tumskie. Mimo, że było zimno humory nam dopisywały. Rajd zakończyliśmy na Starym Rynku, wysłuchując hejnału Płocka i oglądając pasowanie na rycerza księcia Bolka. Udało nam się zająć II  miejsce.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska