Światowy Dzień Osób Niepełnosprawnych Drukuj

Światowy Dzień Osób Niepełnosprawnych28 listopada, w piątek nasz chór wystąpił w galerii Wisła podczas Światowego Dnia Osób Niepełnosprawnych. Już po raz czwarty wybrano miejsce w galerii licząc na przypadkowych gości. Dla organizatorów nadrzędne było rozszerzanie idei integracji, wpływ na ludzką mentalność i akceptację osób niepełnosprawnych. Przez cały dzień imprezie towarzyszyli klauni, przebierańcy, wielkie owady, króliki a nawet pyton królewski. Rozstawiono stacje plastyczne, zorganizowano konkursy i występy. Gościem specjalnym była Kasia Wilk. Dziewczynki z chóru „Muzyczne Iskierki” wyśpiewały 30 minutowy koncert. Jako solistki wystąpiły Daria Miaśkiewicz, Magda Dzięgielewska, Natalia Żółtowska oraz nasze wierne absolwentki Choinka, Masełko i Dagmara Welenc. Wyjątkowo pięknie zaprezentowała się Agnieszka Lisowska, jako solistka i nasza pani fotograf. Część zdjęć dzięki uprzejmości Pana Tomasza Niesłuchowskiego/Agencja Gazeta.

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska