X Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Sporcie i Zdrowiu Drukuj

X Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Sporcie i ZdrowiuW dniu 5 grudnia reprezentacja naszej szkoły składająca się z uczniów klas IV, V i VI uczestniczyła w X Międzyszkolnym Turnieju Wiedzy o Sporcie i Zdrowiu organizowanym w tym roku przez Szkołę Podstawową nr 22 w Płocku. Drużyny składające się z dwóch zespołów: sportowego i teoretycznego, dzielnie walczyły o każdy punkt w konkursie.
Dziewczęta i chłopcy pokonywali sprawnościowy tor przeszkód, rzucali oszczepem, wykonywali skoki łączone czy też grali w „niby - klasy”. Druga drużyna wykonywała mumię z papieru, rysowała plakat czy przygotowywała scenkę. W przerwie konkursu nasza szkoła zaprezentowała pierwszą pomoc na wesoło przygotowaną przez uczniów klasy IVb. Wszyscy świetnie się bawili.
Nasza szkoła zajęła II miejsce i wróciła z dyplomem, pucharem i podziękowaniami za przygotowane szkolenie z pierwszej pomocy.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska