Uroczystość charytatywna w Szkole Muzycznej Drukuj

Uroczystość charytatywna w Szkole MuzycznejW dniu 10 grudnia 2014 r. dzieci z klas 1b, 1c, 2b i 2c poszły do Szkoły Muzycznej na przedstawienie pt. „Kot w butach”. Bajkę przygotowały i zaprezentowały dzieci z klasy 2a i 3a uczące się w tej szkole. Na scenie była piękna dekoracja, a występowi towarzyszyła dziecięca orkiestra. Wszyscy z wielkim zainteresowaniem  przyglądali się i podziwiali talent aktorski oraz muzyczny swoich rówieśników. Cel uroczystości był bardzo szczytny, ponieważ zbierano fundusze na Hospicjum. Każdy uczestnik spektaklu przyniósł  pieniążki, aby pomóc chorym dzieciom.

 

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska