XI Rejonowy Konkurs "Cicha noc" Drukuj

XI Rejonowy Konkurs "Cicha noc" 11 grudnia cztery dziewczynki ze szkolnego chóru wzięły udział w XI Rejonowym Konkursie Duetów Kolęd i Pastorałek „Cicha noc” organizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 6 w Płocku. Klaudia Perkowska z kl. II A oraz Daria Miaśkiewicz z kl. II C zaśpiewały w duecie kolędę „Gore gwiazda” i zdobyły II miejsce. W drugim duecie wystąpiły: Magda Dzięgielewska z kl. IV A oraz Natalia Żółtowska z kl VI A i pastorałką „Aniołek najładniejszy” wyśpiewały sobie II miejsce w kategorii klas IV- VI. Jury doceniło nie tylko śpiew, ale również piękną choreografię Magdy, która wcieliła się w rolę niesfornego aniołka. W jury zasiedli czołowi płoccy muzycy, między innymi pan Ryszard Charzyński i Krzysztof Misiak. Konkurs wprowadził nas w magiczną atmosferę świąt.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska