Moja bezpieczna droga do szkoły Drukuj

Moja bezpieczna droga do szkoły12 grudnia 2014 r. uczniowie klasy I c zostali zaproszeni do Nove Kino Przedwiośnie, po odbiór nagrody, za zajęcie II miejsca w konkursie plastycznym pt. ,,Moja bezpieczna droga do szkoły”.
Konkurs, już po raz drugi, został zorganizowany  przez Zespół Profilaktyki i Komunikacji Społecznej Straży Miejskiej w Płocku. Od początku cieszył się ogromnym zainteresowaniem, o czym świadczyła duża ilość nadsyłanych prac i bardzo wysoki poziom ich wykończenia. W związku z powyższym serdecznie gratulujemy naszym uczniom zajęcia zaszczytnego drugiego miejsca, za które otrzymali atrakcyjne nagrody. Na koniec uroczystości wszyscy laureaci wzięli udział w projekcji filmu pt. ,,Kraina lodu”. Dodatkową atrakcją  dla dzieci była obecność Lwa Honorka i cioci Agnieszki, którzy swoim ciepłem i uśmiechem uświetnili ten uroczysty dzień.
Nasi uczniowie nie mogą doczekać się już kolejnych konkursów, w których jak zapewniają chętnie będą brali udział.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska