Sukces młodych piłkarzy Drukuj

Sukces młodych piłkarzyW dniu 15.12.2014 w Szkole Podstawowej nr 22 odbył się II Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej chłopców z rocznika 2006 i młodsi o Puchar Dyrektora Szkół Technicznych w Płocku. W turnieju wzięło udział 6 zespołów: SP nr 5, SP nr 11, SP nr 12, SP nr 17, SP nr 22, SP nr 23. W zawodach obowiązywał system gry "Każdy z każdym". Nasza szkoła odniosła cztery zwycięstwa i jeden remis, co w rezultacie dało jej pierwsze miejsce w Turnieju. Zwycięstwo w zawodach to duży sukces naszych chłopców, którzy w każdy mecz włożyli ogromny wysiłek. Zwycięska drużyna otrzymała piękny Puchar, a nagrodę indywidualną najlepszego bramkarza turnieju otrzymał Klat Oskar.
Skład zwycięskiej drużyny: Karczewski Michał, Nowak Łukasz, Klat Oskar, Pacewicz Oskar, Majewski Kacper, Bielski Filip, Przybyłowski Dorian, Jasiński Aleks, Wojciechowski Adam, Owczarczyk Bartosz, Czubak Michał, Kowalski Natan. Opiekunowie drużyny: p. Andrzej Biały i p. Paweł Grabowski. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska