Przekazanie Betlejemskiego Światła Pokoju Drukuj

Przekazanie Betlejemskiego Światła PokojuW dniu 18.12.2014r. reprezentantki naszej szkoły wraz z opiekunem Samorządu Uczniowskiego wzięły udział w Uroczystej Mszy Świętej w Bazylice Katedralnej,  podczas której Harcerze Chorągwi Mazowieckiej ZHP przekazywali Betlejemskie Światło Pokoju. Wraz z pięknymi słowami Świętego Jana Pawła II – „Zacznijcie dzieło pokoju w sobie, byście sami napełnieni pokojem mogli nieść pokój innym”, przyjęliśmy ten znak pokoju, poświadczenie wzajemnego zrozumienia i symbol pojednania między narodami.
Uroczyste przekazanie Betlejemskiego Światła Pokoju Pani Dyrektor naszej szkoły nastąpi w dniu jutrzejszym podczas Jasełek.

 

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska