Coraz bliżej święta... Drukuj

Coraz bliżej święta...Ostatni tydzień przed Świętami Bożego Narodzenia obfituje w klasowe wigilie. Jako pierwsza wspólnie z rodzicami świętowała klasa 1b. Był występ artystyczny, dzielenie się opłatkiem i składanie sobie życzeń, a także śpiewanie kolęd. Potem przybył Mikołaj z workiem pełnym prezentów. W klasie 5c królowało kolędowanie z karaoke. Rodzice zadbali o suto zastawione stoły oraz drobne upominki. Każda klasa zadbała, aby spotkanie wigilijne przybliżyło magię zbliżających się świąt. Wspólna zabawa sprzyjała integracji grupy i pozwoliła miło spędzić czas w inny, ale bardzo ciekawy sposób.

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska