Radosny świat owoców i warzyw Drukuj

Radosny świat owoców i warzywW grudniu 2014 roku w Galerii Sztuki Dzieci i Młodzieży Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki odbyło się uroczyste zakończenie Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego "Radosny świat owoców i warzyw" połączone z rozdaniem nagród, który był organizowany przez wychowawców świetlicy naszej szkoły. Uroczystość otworzył p. Artur Kras - kierownik Galerii POKiS, następnie kilka ważnych słów przekazała p. Dyrektor naszej szkoły, po czym nastąpiło rozdanie nagród dla dzieci, których prace zostały wyróżnione. Na zakończenie p. Dyrektor Anna Wiśniewska zaprosiła wszystkich do zdrowego, owocowego poczęstunku.

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska