Zabawa karnawałowa Drukuj

Zabawa karnawałowaW dniu 12.02.2015 roku w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa. Dla młodszych dzieci ogłoszono konkurs na NAJCIEKAWSZY STRÓJ KARNAWAŁOWY.

Najmłodsi uczestnicy szkolnej zabawy karnawałowej bawili się znakomicie. Barwne postacie Spidermanów, piratów, rycerzy, diabłów, kowbojów rodem z Dzikiego Zachodu, klaunów, wróżek, księżniczek, motyli i przeróżnych stworzeń i dziwadeł wypełniały po brzegi naszą salę gimnastyczną. Humor dopisywał zarówno dzieciom, ich wychowawcom jak i rodzicom. Dorośli bawili się wspólnie z dziećmi. Do tańca przygrywał wszystkim pan Jerzy Łubiński,

Po południu rozpoczętą przez młodszych zabawę karnawałową kontynuowali uczniowie klas IV-VI. Również bawili się cudownie. Tegoroczna zabawa karnawałowa w SP 17 należała do udanych, dostarczyła jej uczestnikom wielu niezapomnianych emocji i wrażeń.

Wyniki w konkursie na NAJCIEKAWSZY STROJ KARNAWAŁOWY:

I miejsce – Perkowska Klaudia kl.2a (Czarownica)

II miejsce –Klat Oskar kl.1a (Klown)

III miejsce- Kowalski Adam kl.1c (Indianin)

Wyróżnienia: Welenc Wiktoria kl.1a (Japonka), Welenc Judyta kl.2a (Alladynka), Bartosz Kuźnicki kl.1c (Mumia)

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska