Zajęcia edukacyjne w ramach projektu "Owoce i warzywa w szkole" Drukuj

Zajęcia edukacyjne w ramach projektu "Owoce i warzywa w szkole"W dniu 23 lutego 2015 roku w świetlicy szkolnej w klasach I-III zostały przeprowadzone zajęcia edukacyjne przez przedstawicieli firmy SEBEX, która dostarcza dzieciom owoce i warzywa. Dotyczyły one zdrowego żywienia w ramach europejskiego programu „Owoce i warzywa w szkole”. Program ma na celu ukształtowanie wśród dzieci trwałego nawyku spożywania owoców i warzyw, poprzez udostępnianie dzieciom owoców i warzyw oraz specjalne działania edukacyjne promujące zdrową dietę oraz styl życia. Na zakończenie zajęć uczniowie spożywali świeży sok marchwiowo - jabłkowy wyciskany za pomocą sokowirówki.

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska