Teatrzyk "Plastusiowy pamiętnik" Drukuj

Teatrzyk "Plastusiowy pamiętnik"W dniu 23 lutego dzieci z klas I i II poszły do Spółdzielczego Domu Kultury na przedstawienie pt. „Plastusiowy pamiętnik”. Był to spektakl oparty na wątkach znanej i lubianej lektury Marii Kownackiej. Adaptacja sceniczna tego utworu uwzględniała treści edukacyjne mówiące o przyjaźni, odpowiedzialności, odwadze oraz mądrości. Wraz z Plastusiem dzieci przeżywały ciąg niesamowitych perypetii przeplatanych rytmicznymi piosenkami i teatralnymi efektami. Opowiedziana językiem teatru historia może zdarzyć się wszędzie i każdemu. Na koniec dzieci gorącymi oklaskami podziękowały aktorom za wspaniałą grę.

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska