I Międzyszkolny Konkurs MINI PLAYBACK SHOW Drukuj

I Międzyszkolny Konkurs MINI PLAYBACK SHOWW czwartek 26 lutego do naszej placówki przybyli piosenkarze i piosenkarki z całego świata. Nie zabrakło wśród nich, takich gwiazd jak: Rihanna, Claydee, Ariana Grande, Lazy Town, Equestia Girls, Katy Perry, Taylor Swift, Meryl Streep, Tina Turner, Pharell  Williams, Little Mix, Lady Gaga, Britney Spears, Jason Derulo – a to wszystko za sprawą
I Międzyszkolnego Konkursu MINI PLAYBACK SHOW, który został zorganizowany tego dnia.

Do udziału w konkursie zgłoszono 17 uczniów klas III z 6 płockich szkół – SP 12, SP 17, SP 18, SP 20, SP 21, SP22. W jury konkursu zasiadały: pani Sylwia Osmolak - nauczycielka języka angielskiego z SP 3 w Gostyninie, pani Aleksandra Mikołajczyk nauczycielka języka angielskiego z SP w Dobrzykowie oraz pani Joanna Kamińska nauczycielka języka angielskiego z Gimnazjum nr 4 w Płocku. Organizatorami konkursu były panie Marzena Stupecka, Marzena Kowalska, Martyna Kochańska.

Spośród wszystkich uczestników wybrano trójkę najlepszych, przyznano trzy wyróżnienia, a dla wszystkich występujących dzieci przygotowano  drobne upominki. Sponsorami nagród dla uczestników była Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 17 w Płocku oraz wydawnictwo Macmillan.

Wyniki konkursu przedstawiamy w zakładce Konkursy - Wyniki konkursów.

 Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za trud włożony w występ.  Zapraszamy za rok!

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska