Drgania Przestrzeni'2015 Drukuj

Drgania Przestrzeni'2015Dnia 28 lutego szkolny zespół taneczny "Pląs" brał udział w Ogólnopolskich Spotkaniach Tanecznych "Drgania Przestrzeni" w Zgierzu. Ogółem w turnieju rywalizowało ok. 60 formacji tanecznych. My reprezentowaliśmy trzy kategorie wiekowe (do 8 lat, 9 - 11 lat i 12 - 15 lat) i w każdej zdobyliśmy nagrody. Najmłodsi wytańczyli 3 miejsce w układzie "Niech żyje wolność" - był to ich debiut sceniczny. Średnia grupa zdobyła wyróżnienie w tańcu "Z ekologią na Ty", a najstarsza z pomocą gimnazjalistek - absolwentek naszej szkoły uzyskała 3 miejsce. Byliśmy bardzo usatysfakcjonowani zwłaszcza, że turniej w Zgierzu słynie z wysokiego poziomu tanecznego. Wróciliśmy późno wieczorem zmęczeni, ale szczęśliwi.

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska