Lekcja wychowania fizycznego z Mistrzem - Adamem Wiśniewskim, w ramach projektu „STOP zwolnieniom z WF-u” Drukuj

Lekcja wychowania fizycznego z Mistrzem w ramach projektu „STOP zwolnieniom z WF-u”W dniu 5 marca 2015 roku w Szkole Podstawowej nr 17 w Płocku odbyły się lekcje wychowania fizycznego poprowadzone przez znanego sportowca należącego  do narodowej kadry piłkarzy ręcznych, a jednocześnie zawodnika Wisły Płock pana Adama Wiśniewskiego. Reprezentant polskich szczypiornistów poprowadził w klasach piątych niezwykle ciekawe zajęcia z piłki ręcznej. Wyczerpująca rozgrzewka, zabawy z udziałem mistrza, a potem krótki mecz sędziowany przez pana Wiśniewskiego, okazały się niebywałym przeżyciem dla naszych uczniów i okazją, by móc uczyć się od najlepszego i z najlepszym. W zajęciach wzięło udział 45 uczniów z klas Va oraz Vc,  którzy ćwiczyli z niezwykłym zapałem chcąc pokazać przed doskonałym zawodnikiem odrobinę własnych umiejętności. Trzygodzinne zajęcia zakończyły się wykonaniem wspólnego zdjęcia. Uczniowie otrzymali upragnione autografy oraz pamiątkowy gadżet.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska