Witamy, zapraszamy Drukuj

Witamy, zapraszamyDnia 7 marca 2015r. podczas Dnia Otwartego w progach naszej szkoły gościliśmy dzieci z pobliskich przedszkoli, które od września rozpoczną naukę w klasie pierwszej. Nasze wspólne spotkanie, na które przybyła dość liczna grupa przyszłych uczniów z rodzicami, rozpoczęliśmy od śpiewu szkolnego chóru "Muzyczne iskierki". Zaprezentowali się oni w piosence "Ja orkiestrę w sobie mam". Następnie dzieci z zespołu tanecznego "Pląs", który to na ogólnopolskich konkursach zdobywa czołowe miejsca, pokazały się w świetnym układzie tanecznym "Z ekologią na ty".
Mali uczniowie mieli również okazję wziąć udział w pierwszej swej lekcji z edukacji wczesnoszkolnej i języka angielskiego. Po zajęciach, z wielkim zainteresowaniem dzieci obejrzały przedstawienie "Tam, gdzie pieprz rośnie" przygotowane przez koło teatralne "Zgrywusy" (przedstawienie wg scenariusza E. Ruszkowskiej zaadaptowane z Internetu do potrzeb własnych.
Po przedstawieniu rodzice zostali zaproszeni przez panią Dyrektor Annę Wiśniewską do jednej z sal lekcyjnych, gdzie przy kawie i ciastku zostali zapoznani z bogatą ofertą naszej szkoły. W tym czasie dzieci pod opieką nauczycieli, asystentów nauczycieli oraz starszych kolegów wspólnie bawiły się i brały udział w konkursach na sali gimnastycznej. Na zakończenie wszyscy mieli możliwość zwiedzić szkołę.
Bardzo dziękujemy obecnym i zapraszamy wszystkich sześcio- i siedmiolatków do naszej szkoły od września.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska