Mamy laureatów w Międzyszkolnym Konkursie Literacko-Plastyczno-Multimedialnym Drukuj

Mamy laureatów w Międzyszkolnym Konkursie Literacko-Plastyczno-MultimedialnymW dniu 9 marca 2015r. w Szkole Podstawowej nr 11 w Płocku nastąpiło rozstrzygnięcie Międzyszkolnego Konkursu Literacko - Plastyczno - Multimedialnego zorganizowanego w ramach Dnia Bezpiecznego Internetu 2015. Nasi uczniowie odnieśli duży sukces. Spośród 156 nadesłanych prac w  zajmujęli odpowiednio: Beata Krupa z klasy 6c - I miejsce w kategorii literacko-informatycznej "Wirtualny świat komiksu" oraz Krzysztof Maślankowski z klasy 6c - III miejsce w kategorii prezentacja multimedialna "Wspaniałości Internetu". Opiekunami laureatów były p. Marzena Kowalska oraz p. Agnieszka Mirecka. Gratulujemy wszystkim uczestnikom.

 

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska