Lekcja WF-u z Mistrzem - Michałem Kądziołą Drukuj

Lekcja WF-u z Mistrzem - Michałem KądziołąW dniu 13 marca 2015 roku w Szkole Podstawowej nr 17 w Płocku odbyła się kolejna lekcja wychowania fizycznego poprowadzona tym razem przez reprezentanta Polski siatkarzy plażowych pana Michała Kądziołę. Każda z czterech poprowadzonych w tym dniu lekcji dała dzieciom ogrom wiedzy na temat techniki gry w siatkówkę plażową. Uczniowie starali się jak najdokładniej odwzorowywać każde ćwiczenie pokazywane przez mistrza. Niektóre z nich wymagały prawie akrobatycznych umiejętności. Po zajęciach dzieci miały okazję dowiedzieć się jak wygląda codzienne życie sportowca wyczynowego. Mistrz odpowiadał także na pytania oraz udzielił krótkiego wywiadu do szkolnej gazetki "Teraz My". W zajęciach uczestniczyła łącznie prawie setka uczniów naszej szkoły (klasa IVa, IVb, Vb,VIa).

  Na zakończenie uczniowie otrzymali od naszego gościa okazjonalne prezenty związane z akcją oraz autografy.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska