Kolorowe tableteczki, to nie są cukiereczki Drukuj

Kolorowe tableteczki, to nie są cukiereczkW dniu 16 marca 2015 r. klasę I c odwiedził Lew Honorek z ciocią Agnieszką ze Straży Miejskiej. Powodem wizyty było rozdanie laureatom z naszej klasy nagród za konkurs plastyczny pt. "Kolorowe tableteczki, to nie są cukiereczki", w którym brali udział. I miejsce zdobyła Kornelia Kowalska, IV miejsce Karolina Sobótka, a wyróżnienie otrzymała Julia Wójtewicz. Wszyscy laureaci otrzymali wspaniałe prezenty oraz dyplomy uznania, natomiast pozostałe dzieci, które oddały prace na konkurs, a nie zajęły nagradzanych miejsc, dostały słodycze. Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.    

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska