Lekcja WF-u z Mistrzem – Moniką Brzostek Drukuj

Lekcja WF-u z Mistrzem – Moniką BrzostekW dniu 17 marca 2015 roku uczniowie klas IV-VI wzięli udział w trzeciej już „Lekcji z Mistrzem”. Odwiedziła nas reprezentantka kadry narodowej siatkarzy plażowych, mistrzyni świata juniorów, mistrzyni Polski seniorów pani Monika Brzostek. Medalistka mistrzostw świata przeprowadziła rozgrzewkę, zaprezentowała podstawowe techniki trenowanej przez siebie dyscypliny oraz zorganizowała mini zawody dla naszych uczniów.  Po zajęciach dzieci miały okazję obejrzeć medale, jakie pani Monika zdobyła podczas zawodów oraz identyfikatory, jakie otrzymuje zawodnik na czas rozgrywek. W zajęciach uczestniczyły dwie klasy czwarte, piąta i szósta - łącznie dokładnie setka uczniów naszej szkoły.

Po zakończonych zajęciach wszyscy otrzymali od naszego gościa okazjonalne autografy.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska