Sukces ZGRYWUSÓW Drukuj

Sukces ZGRYWUSÓWW czwartek 19 marca grupa teatralna ZGRYWUSY, której opiekunem jest p. Martyna Kochańska, brała udział w Ogólnopolskich Sochaczewskich Prezentacjach Teatralnych "SPAT 2015". Nasi mali aktorzy, na konkursie zaprezentowali spektakl pt. "Tam gdzie pieprz rośnie" E. Ruszkowskiej, zaadaptowany z Internetu na potrzeby własne, za który otrzymali wyróżnienie. Jest to dla nich szczególna nagroda, ponieważ jury oprócz nagrody rzeczowej podarowało im mnóstwo ciepłych słów i pochwał. Warto również wspomnieć, ze w trakcie prezentacji, przyznano w naszej kategorii wiekowej tylko jedną nagrodę i wyróżnienia, wśród nich nasze.
Trzymajcie kciuki za kolejne sukcesy ZGRYWUSÓW. 

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska