Dzieci z przedszkola w naszej szkole Drukuj

Dzieci z przedszkola w naszej szkoleW marcu naszą szkołę odwiedziły dzieci pięcio i sześcioletnie z Przedszkoli nr 3, 10, 14 i 19.
Najpierw goście uczestniczyli w lekcjach otwartych prowadzonych przez nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej z naszej szkoły. Były to zajęcia plastyczne, muzyczne, matematyczne, polonistyczne oraz gry i zabawy ruchowe. Ich tematyka  była bardzo bliska przedszkolakom dlatego chętnie w nich uczestniczyły, były aktywne i pięknie pracowały.
W opiece nad dziećmi pomagały dziewczynki z Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły. Potem przedszkolaki obejrzały  występ artystyczny zespołu tanecznego PLĄS pt. „Niech żyje wolność” oraz bajkę pt. „Gdzie pieprz rośnie” przygotowaną przez dzieci z koła teatralnego ZGRYWUSY. Naszym gościom wizyta w szkole bardzo się podobała.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska