Sukces młodych wokalistek Drukuj

Sukces młodych wokalistekW czwartek 26 marca 2015 roku uczennice naszej szkoły brały udział w IV Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Angielskiej "Let's sing", który zorganizowała Szkoła Podstawowa Nr 18 w Płocku. Żaneta Szarwińska z klasy 1b zaprezentowała piosenkę o piernikowym ludziku, której tytuł brzmiał "I've got a head" i w kategorii klas I zdobyła II miejsce. Wyróżnienie w kategorii klas II przyznano Weronice Kwasiborskiej z klasy 2b za piosenkę pt. "Where is Felix?". W kategorii klas III - trzecie miejsce zdobyła Wiktoria Lankiewicz z klasy 3a, która zaśpiewała piosenkę "I've got whiskers". Gratulujemy wszystkim uczestniczkom i życzymy dalszych sukcesów.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska