Lekcja WF-u z Mistrzami - Kamilą i Kamilem Warda Drukuj

Lekcja WF-u z Mistrzami - Kamilą i Kamilem WardaDnia 30 marca 2015 roku po raz czwarty odbyły się w naszej szkole lekcje z Mistrzem. Gośćmi  byli: Mistrz Świata Karate Shotokan, Akademicki Mistrz Polski Karate – Kamil Warda i jego siostra Kamila Warda –  Mistrzyni Świata w kumite seniorek. Mistrzowie poprowadzili aż pięć lekcji w klasach czwartych, szóstych, a także w klasie trzeciej. Uczniowie z zapałem powtarzali trudne sekwencje ruchowe i uczyli się od mistrzów elementów trudnego i wymagającego sportu, jakim jest karate. Skomplikowane ćwiczenia przeplatały rozluźniające zabawy, w których z chęcią brały udział wszystkie dzieciaki. Zmęczeni, ale zadowoleni z udziału w lekcji z Mistrzem uczniowie otrzymali od naszych gości autografy oraz pamiątkowe gadżety.

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska