Konkurs „Wielkanocny zajączek” Drukuj

Konkurs „Wielkanocny zajączek”W dniu 10 kwietnia dwóch uczniów z klasy I oraz czworo uczniów z klasy II udało się do Klubu Osiedla Kochanowskiego PSML-W  po odbiór nagród za zdobycie I miejsca w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Wielkanocny Zajączek”. Dzieci wykonały prace przestrzenne z różnorodnych materiałów przedstawiające świąteczne zajączki.  Były zwierzątka z waty, słomy, papieru, makaronu, bazi, plasteliny. Wszystkie prace były bardzo ładne. Jury miało duży problem z wyłonieniem laureatów, ponieważ łącznie napłynęło 147 prac. Nagrodzeni uczniowie z naszej szkoły to: Kacper i Kajetan Kisielew z klasy 1b, Jakub Kamiński i Judyta Welenc z klasy 2a oraz Klaudia Sobótka i Marysia Korent z klasy 2b. Serdecznie gratulujemy.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska