Nocowanie w szkole Drukuj

Nocowanie w szkole10 kwietnia po raz drugi odbyło się "nocowanie w szkole”. Uczestnikami tradycyjnie już byli uczniowie klas szóstych. Impreza zaczęła się podchodami „Mapa skarbów” - drużyny poruszały się według wskazówek ukrytych w różnych zakamarkach szkoły. Czekały tam na nich zadania do wykonania, za które otrzymywali słowo - wskazówkę, przybliżające ich do miejsca ukrycia skarbu. Po wspólnej kolacji odbyła się trójwymiarowa gra planszowa w której pionkami byli uczniowie, a zadania ukryto pod dywanikami .Drużyna, która pierwsza dotarła do mety, otrzymała Kartę Nietykalności- zwolnienie w danym dniu z odpowiedzi i prac domowych. Kolejnymi atrakcjami, które czekały na uczniów były: gra Milionerzy z prawdziwego zdarzenia, z użyciem tablicy interaktywnej. Karaoke, gry i zabawy sportowe. O północy odwiedził nas duch Kościuszki. Nocny maraton filmowy utulił niektórych do snu.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska