Śladami znanych płocczan Drukuj

Śladami znanych płocczan16.04.15 r.  uczniowie naszej szkoły pod opieką p. Agnieszki Żółtowskiej wzięli udział w grze terenowej  „Śladami znanych płocczan”, zorganizowanej dla szkół podstawowych przez Gimnazjum nr 5 w Płocku. Drużyna z 6a w składzie: Paulina Bukowska, Oskar Cieszkowski , Przemysław Ozimek i Kacper Tomczyk poznawała topografię Płocka , wykonując kolejne zadania, na które szukała odpowiedzi we wskazanych przez organizatorów miejscach związanych ze znanymi płocczanami. Ostatnim elementem zmagań było rozwiązanie testu sprawdzającego pamięć i spostrzegawczość. Nasi uczniowie zajęli III miejsce. Gratulujemy!

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska