Sukces naszych czwrtoklasistów Drukuj

Sukces naszych czwrtoklasistówW czwartek 23 kwietnia 2015 w Szkole Podstawowej nr 22 w Płocku odbył się III Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych "Kalidoscope" dla uczniów klas IV. Konkurs przebiegał dwuetapowo. W pierwszej części konkursu drużyny rozwiązywały test wiedzy o krajach anglojęzycznych, zaś w drugiej części zespoły dokonały krótkiej prezentacji jednego z wybranych przez siebie krajów. Naszą szkołę reprezentowali Aleksandra Kalinowska z klasy IVb, Kamil Dółkowski z klasy IVb i Magda Dzięgielewska z klasy IVa. Wcieli się oni w mieszkańców Londynu, prezentując najważniejsze informacje na temat Anglii. W podsumowaniu końcowym nasza drużyna zajęła III miejsce w konkursie.

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska