Odkrywamy ciekawe miejsca w naszym mieście Drukuj

Odkrywamy ciekawe miejsca w naszym mieścieW piątkowe przedpołudnie 24 kwietnia 2015 roku klasa IVb pod opieką swojej wychowawczyni p. Martyny Kochańskiej udała się w ramach projektu "Płock na szóstkę" do domu naszego słynnego poety Władysława Broniewskiego. Uczniowie, mieli okazję wysłuchać prelekcji na temat  jego życia i twórczości, obejrzeć wystawę poświęconą temu artyście. Dzieci podziwiały przepiękny olbrzymi pomnik przyrody - dąb, znajdujący się w ogrodzie poety. Kolejnym etapem wycieczki była wizyta w Książnicy Płockiej, gdzie czwartoklasiści zapoznali się z zasadami panującymi w bibliotece oraz przyjrzeli się z bliska pracy bibliotekarza. Na szczęście przed dziećmi jest jeszcze kilka wyjść w ramach tego projektu, na które to wszyscy z niecierpliwością czekają.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska