Międzyszkolne Spotkania Twórcze Drukuj

Międzyszkolne Spotkania TwórczeW dniu 27 kwietnia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzyszkolnych Spotkaniach Twórczych w SP 11. Klasy I-III reprezentowały 3 uczennice: Sandra Dębska z kl. III a, Wiktoria Lankiewicz z kl. III a i Klaudia Perkowska z kl. II a. Dziewczęta wraz z panią Martyną Kochańską zmieniły słowa piosenki "Tańcz, tańcz" tak, aby pasowały do hasła przewodniego spotkania, którym była radość i zaprezentowały w SP11. Klasy IV-VI reprezentowali uczniowie z IV b: Sandra Osińska, Małgosia Krupa i Kamil Dółkowski, których zadaniem było wykonanie z materiałów wtórnych Pomnika Radości. Dzieci bawiły się doskonale i mogły wykazać się swoimi twórczymi pomysłami.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska