Zdobyliśmy Mistrzostwo Płocka Drukuj

Zdobyliśmy Mistrzostwo PłockaW dniu 11.05.2015 na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 21 w Płocku odbyły się finały piłki nożnej szkół podstawowych o Mistrzostwo Płocka w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Reprezentacja naszej szkoły odniosła wielki sukces i po zwycięstwie 3 : 0 z SP nr 6, remisie 1 : 1 z SP nr 21 i wygranej 2 : 1 z SP nr 22 zajęła pierwsze miejsce i wywalczyła awans do Rejonowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Sierpcu. W składzie reprezentacji byli: Patora Kacper, Cieszkowski Oskar, Szcześniak Krystian, Kaczor Jakub, Sobczak Sebastian, Kowalski Wiktor, Borysowicz Adrian, Gabrysiak Kamil, Przybyłowski Gabryś, Wysocki Bartosz, Ambroziak Kacper, Radaszkiewicz Krystian. Opiekunowie reprezentacji: p. Andrzej Biały i p. Paweł Grabowski. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska