Sparing dziewcząt z Płockiej Akademii Piłki Nożnej Drukuj

Sparing dziewcząt z Płockiej Akademii Piłki Nożnej13 maja 2015 roku dziewczęta z klasy IV a pod opieką pana Stanisława Zotowa rozegrały mecz sparingowy z drużyną dziewcząt ze Szkoły Podstawowej nr 12 w ramach Płockiej Akademii Piłki Nożnej. Spotkanie zakończone zwycięstwem naszej drużyny odbywało się na Orliku Ogródka Jordanowskiego. Naszą szkołę reprezentowały: Daria Wojciechowska (3 gole), Wiktoria Wojciechowska (1 gol), Kinga Pińkowska (1 gol), Anastazja Matuszewska,  Martyna Korach –bramkarz. Nasza drużyna wygrała po rzutach karnych, które obroniła Anastazja Matuszewska. Dziewczętom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. 

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska