Awans do Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej Drukuj

Awans do Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży SzkolnejW dniu 14.05.2015 w Jeżowie odbyły się Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej chłopców. W zawodach startowały cztery najlepsze drużyny z powiatów: drużyna z Gostynina, drużyna z Drobina, drużyna z Sierpca i nasza drużyna SP nr 17 - Mistrz Płocka. Zawody zostały rozegrane systemem „każdy z każdym” i  tylko zwycięzca turnieju uzyskiwał awans do Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Reprezentacja naszej szkoły osiągnęła wielki sukces i po remisie 1:1 z Sierpcem, zwycięstwie  9 : 2 z Gostyninem, zwycięstwie 3 : 1 z Drobinem uzyskała awans do Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Skład zwycięskiej drużyny: Patora Kacper, Cieszkowski Oskar, Kowalski Wiktor, Szcześniak Krystian - kapitan drużyny, Kaczor Jakub, Gabrysiak Kamil, Przybyłowski Gabryś, Borysowicz Adrian, Sobczak Sebastian, Radaszkiewicz Krystian. Opiekunowie zespołu: p. Andrzej Biały, p. Paweł Grabowski.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska