XIV Rejonowy Przegląd Zespołów Muzycznych Drukuj

XIV Rejonowy Przegląd Zespołów Muzycznych21 maja młodsze dziewczynki z chóru "Muzyczne Iskierki" wzięły udział w XIV Rejonowym Przeglądzie Zespołów Muzycznych organizowanym przez pana Tomasza Krawczyka ze Szkoły Podstawowej nr 3 oraz Harcerski Zespół Pieśni i Tańca "Dzieci Płocka". Przegląd odbył się w siedzibie zespołu. Rywalizacja odbywała się na trzech poziomach - szkoły podstawowe, gimnazja i ponadgimnazjalne. Wystąpiły zespoły wokalne, wokalno - instrumentalne i instrumentalne. "Muzyczne Iskierki" zaprezentowały dwie piosenki i wyśpiewały sobie II miejsce. Przygotowała je pani Agnieszka Kralka. Podczas powrotu do szkoły odbyła się sesja zdjęciowa pełna humoru, radosnych fikołków i plenerów kwiatowych. 

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska