Audycja radiowa z ciocią Agnieszką i Lwem Honorkiem Drukuj

Audycja radiowa z ciocią Agnieszką i Lwem HonorkiemDnia 22 maja 2015 r. w klasie I c gościł Lew Honorek i ciocia Agnieszka. Wcześniej zostaliśmy wylosowani podczas audycji, której słuchamy cyklicznie w każdą środę. Nasza klasa wzięła udział w nagraniu kolejnej  audycji z cyklu „Akademia Lwa Honorka”. Tematem przewodnim audycji były numery alarmowe i potrzeba ich znajomości. Dzieci chętnie odpowiadały na pytania, za co zostały nagrodzone słodyczami. Uczniowie przedstawili dla Lwa Honorka i cioci Agnieszki część artystyczną. Przygotowały wiersz nawiązujący do tematu audycji. Cała uroczystość przebiegła w miłej i serdecznej atmosferze.

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska