Moje marzenia Drukuj

Moje marzeniaW dniu 26 maja 2015r. odbył się konkurs recytatorski dla klas I-III pt. "Moje marzenia". Wzięło w nim udział 15 uczniów, których przygotowali nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej. Wszyscy uczestnicy pięknie recytowali wybrane przez siebie wiersze. Jury w składzie - pani Joanna Ciszewska, pani Joanna Kowalska oraz pani Małgorzata Tomczak, w swojej ocenie brało pod uwagę płynność w mówieniu, wyrazistość, modulowanie głosem. Uczestników podzielono na dwie kategorie wiekowe.

Oto wyniki:

 Klasy I

I miejsce - Julia Skolmowska kl. Ia
II miejsce - Natalia Kicińska kl. Ib
III miejsce - Julia Wójtewicz kl. Ic

 Klasy II-III

I miejsce - Klaudia Perkowska kl. IIa
II miejsce - Daria Miaśkiewicz kl. IIc
III miejsce - Ola Wasylewska kl. IIa
wyróżnienie otrzymała Alicja Dąbrowska kl. IIb.

Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w następnych konkursach!

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska