XVII Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini piłce nożnej chłopców Drukuj

		XVII Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini piłce nożnej chłopcówW  dniach 29-31.05.2015 w Radomiu odbyły się zawody w mini piłce nożnej chłopców  w ramach XVII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W zawodach startowało osiem najlepszych szkół z województwa mazowieckiego. W zawodach oprócz naszej szkoły startowały zespoły  z Płońska, Zalesia Górnego, Ostrołęki, Grodziska Mazowieckiego, Mińska Mazowieckiego, Warszawy i Radomia. Poziom zawodów był bardzo wysoki i nasza drużyna pomimo osłabionego składu (choroba wyeliminowała z zawodów Gabrysia Przybyłowskiego) zajęła szóste miejsce . W składzie drużyny byli: Patora Kacper, Szcześniak Krystian, Kaczor Jakub, Kowalski Wiktor, Gabrysiak Kamil, Radaszkiewicz Krystian, Cieszkowski Oskar, Borysowicz Adrian, Sobczak Sebastian. Opiekunami drużyny byli: p. Andrzej Biały i p. Stanisław Zotow.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska