Festyn Akademii Lwa Honorka w ZOO Drukuj

Festyn Akademii Lwa Honorka w ZOODnia 2 czerwca 2015 r. uczniowie klasy I c zostali zaproszeni przez ciocię Agnieszkę i Lwa Honorka z Zespołu Profilaktyki i Komunikacji Społecznej Płockiej Straży Miejskiej na Festyn do ZOO, w celu odebrania nagród za konkursy plastyczne, w których brali udział. W konkursie "Poczęstunek od osób nieznanych" nasi uczniowie zdobyli następujące miejsca: I miejsce - Maja Dynaburska, III miejsce - Kornelia Kowalska i IV miejsce - Łukasz Nowak. W konkursie "Prawa Dziecka" - II miejsce zdobył Mateusz Malinowski, a na wyróżnienie zasłużyli: Maja Dynaburska i Łukasz Nowak. Po wręczeniu nagród dzieci mogły uczestniczyć w różnych zabawach, konkursach, doświadczeniach oraz miały okazję obejrzeć pokaz umiejętności psa służbowego ze Straży Miejskiej w Płocku. Największą atrakcją było zwiedzania ZOO. Na koniec dzieci otrzymały balony. Był to dla nas dzień pełen wrażeń i świetnej zabawy.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska