Mistrz Ortografii - konkurs klas II i III Drukuj

Mistrz Ortografii - konkurs klas II i IIINa początku czerwca odbył się finał szkolnego konkursu ortograficznego „Mistrz Ortografii” dla klas II i III. Dzieci w klasach w ciągu roku szkolnego pisały trzy dyktanda konkursowe. Osoby, które nie miały problemów z poprawną pisownią zostały wybrane przez wychowawców do finału. Łącznie z klas II dyktando finałowe pisało 12 osób, a z klas III – 8 osób.

Wyniki klas II

1.       miejsce: Maria Korent klasaII b

2.       miejsce: Kacper Błaszkiewicz klasa II a

3.       miejsce: Klaudia Perkowska klasa II a

 Wyniki klas III

1.       miejsce: Kacper Aleksandrowicz klasa III b

2.       miejsce: Wiktoria Lankiewicz  klasa III a

3.       miejsce Katarzyna Zatorska klasa III b

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska