Czytać wypada, czyli książek parada Drukuj

3 czerwca 2015 roku na Starym Rynku, uczniowie klasy III b i V b wzięli udział w wielkiej płockiej akcji czytania dzieciom pod hasłem "Czytać wypada, czyli książek parada" w ramach XIV Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom. Dorośli, a wśród nich prezydent Płocka  pan Andrzej Nowakowski, pani dyrektor Anna Wiśniewska i inni  zaproszeni goście razem z dziećmi czytali "Lokomotywę" Juliana Tuwima. W programie miała także miejsce prezentacja wykonanych przez większość grup - w tym również naszej szkoły - lokomotyw. Całość poprowadził aktor Teatru Dramatycznego – Mariusz Pogonowski.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska