Najlepsi z najlepszych! Drukuj

Najlepsi z najlepszychLaureaci XXI  Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej odebrali gratulacje i nagrody z rąk  prezydenta  miasta Płocka - pana Andrzeja  Nowakowskiego. Maja Ferszt, uczennica klasy 5b  - za zajęcie I miejsca w  konkursie polonistycznym oraz za zajęcie III miejsca w konkursie historycznym. Drużyna z  klasy 5b w składzie: Maja Ferszt, Adrian Marciniak, Wiktoria Woźnicka,  zajęła III miejsce wśród szkół rywalizujących z historii. Nauczycielkom opiekującym się uczniami - pani Elżbiecie Kaźmierskiej i pani Magdalenie Uździckiej prezydent miasta wręczył dyplomy uznania.

Najlepszym z najlepszych gratulujemy!

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska