XLVII RAJD CHEMIKÓW PO MAZOWSZU PŁOCKIM Drukuj

XLVII RAJD CHEMIKÓW PO MAZOWSZU PŁOCKIM13 czerwca czternastoosobowa grupa (w tym dwoje rodziców i dwoje opiekunów) uczestniczyła w XLVII RAJDZIE CHEMIKÓW PO MAZOWSZU PŁOCKIM organizowanym przez Oddział Zakładowy PTTK przy PKN ORLEN. Tym razem pokonaliśmy 11 kilometrów. Podczas marszu pogoda dopisała, było upalnie. Wędrówka rozpoczynała się w Łącku, a kończyła w Podlasiu, na terenie nieczynnej już szkoły podstawowej. Na miejscu czekało na "rajdowiczów" wiele atrakcji, m.in. konkursy z nagrodami, ciepły posiłek turystyczny, prelekcja z wyprawy rowerowej po Skandynawii oraz zwiedzanie niewielkiego muzeum poświęconemu nobliście - Władysławowi Reymontowi.
Za udział w rajdzie otrzymaliśmy wyróżnienie.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska