X Powiatowy Konkurs Europejski Drukuj

X Powiatowy Konkurs Europejski11 czerwca 2015 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w X Powiatowym Konkursie Europejskim, zarówno w konkursie wiedzy,  jak i plastycznym. Siedemnastkę reprezentowała drużyna klas  IV-VI w składzie: Kamil Dółkowski, Małgorzata Krupa, Adrian Marciniak, która została sklasyfikowana na III miejscu. Indywidualnie Kamil Dółkowski uczeń klasy IVb zajął II miejsce. Największy sukces odniosła Martyna Szymborska z klasy 5b, która w części plastycznej konkursu zajęła I miejsce. Uczniowie zostali przygotowani przez panią Ewę Różańską. Gratulacje dla wszystkich laureatów.

 


Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska